KONTAKT:

kom:+48 530 763 656
tel:+48 13 43 403 05

GG:5778652

EMAIL:
info@kratkisciekowe.pl
Kontakt
Przejdź do zawartości koszyka
0,00 zł

Atrakcyjność szklanych paneli kuchennych

Kuchnia to pomieszczenie, które stanowi niekwestionowane królestwo w każdym domu, niezależnie od tego, czy nasze lokum jest małe, czy duże. Będąc w domu to w kuchni statystycznie spędzamy najwięcej naszego czasu. Kuchnia powinna więc być doskonała w każdym calu, byśmy czuli się w niej pewnie i przyjemnie. Musi być zgodna z naszym gustem, a więc zastanówmy się jakich dekoracji wnętrz w niej użyjemy.

 

W jakiej kuchni sprawdzi się szklany panel?
Współcześnie kuchnię można spersonalizować, czyli nadać jej charakter zgodny z gustem jej właściciela. Do tego służą szklane panele kuchenne. Obecnie panele kuchenne montowane w kuchni wykonane są ze specjalnego szkła lacobel, posiadają swoisty wzór, faktury i kolory. Panele szklane do kuchni najczęściej posiadają określony przez inwestora obrazek, grafikę lub zdjęcie.
Świetnie sprawdzają się w nowoczesnych kuchniach w postaci blatów i frontów szklanych. Współczesne szklane panele kuchenne świetnie współgrają z ascetycznymi meblami na wysoki połysk w jednolitym kolorze, jak na przykład biały, czarny, czerwony, czy szary. Nadają kuchni unikatowy charakter dzięki wykorzystaniu techniki glass decorator, czyli szkła z grafiką. Przed aranżacją przestrzeni kuchennej warto zapoznać się z szeroką ofertą producentów tego wynalazku.
 
Grafika na szkle
Można pokusić się także o symulację wyglądu kuchni w programie komputerowym, który pokaże nam wizualizację w 3d co sprawi, że szyby dekoracyjne nabiorą nowego wyglądu w Państwa oczach, chociaż z reguły służą do tego grafiki znalezione z wyszukiwarek internetowych lub naszą propozycją jest wybór tapet z zewnętrznego źródła fotolia.pl Całkowitą nowością jest możliwość stworzenia własnego wzoru szklanych paneli ściennych, wykorzystać do tego można nawet własnoręcznie zrobioną fotografię.
 
Współczesne panele szklane to fantastyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym nowoczesnym domu. Paleta wzorów do wykorzystania jest bardzo szeroka dlatego zabawa w projektanta własnej kuchni może przynieść nam sporo przyjemności, a efekt końcowy napawać dumą.


Informacja o cookies