KONTAKT:

kom:+48 530 763 656
tel:+48 13 43 403 05

GG:5778652

EMAIL:
info@kratkisciekowe.pl
Kontakt
Przejdź do zawartości koszyka
0,00 zł

Panele szklane

Dekoracje kuchenne można znaleźć w różnorodnych formach. Przede wszystkim obecnie górują specjalne aranżacje szklane. Zamiast standardowych sposobów aranżowania kuchni płytkami naściennymi warto wybrać panele szklane, które stanowią najlepszy format dekoracyjny nie tylko do futurystycznych kuchni. Bez kłopotu można wziąć pod uwagę wykorzystanie takich elementów szklanych również do upiększenia łazienki, gdzie nie tylko zadbać można o dekorację takiego wnętrza, ale i poczuć się w nim komfortowo.

Cechy charakterystyczne szkła
Szkło jest odporne na wilgoć, temperaturę, a także zarysowania, czy stłuczenia, gdyż jest odpowiednio grube – a zatem i wytrzymałe. Panele szklane są także idealnym punktem aranżacyjnym. Do wyboru mamy olbrzymią gamę ciekawych deseni graficznych, które efektownie podkreślają wyjątkowość tego miejsca. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę to, że panel szklany może zostać uwydatniony o funkcję światła wyłaniającego się spod obrazu. Jest to niebywale efektowny sposób na jakość.

LED w szkle
Podświetlane szkło względem lamp ledowych (LED) wspaniale prezentuje się wieczorami. Można w tym wypadku zadbać o dekoracyjność swojej kuchni w każdym nowoczesnym pomyśle. Taki motyw na pewno wzbudzi zazdrość wielu osób i przykuje wzrok, a już na pewno wprawi ich w zachwyt. Czasami proste rozwiązania okazują się tymi, które się spełniają, dlatego bezproblemowo można skusić się na coś zupełnie innego, jeśli planuje się większy lub mniejszy remont swojego pomieszczenia kuchennego.

 

Jeśli Twoja wyobraźnia ogranicza Cię przed wybraniem odpowiedniego panelu szklanego, warto przeglądać specjalistyczne portale, na których wzrokowo uzmysłowisz sobie jaka aranżacja będzie pasować do Twojego pomysłu. Jednym z takich portali jest www.lazienkiprojekty.pl


Informacja o cookies